Zakład Naprawy Aparatury Medycznej I Laboratoryjnej

  • serwis

Jak działamy?

Wybierz krok i przeczytaj informacje.

Doradztwo

Różnorodność produktów i marek na rynku medycznym może przyprawić o ból głowy, ale mamy na to lekarstwo! Z łatwością pomożemy dobrać Tobie sprzęt, którego potrzebujesz w cenie, której oczekujesz. Kontakt z nami to pierwszy krok na drodze udanego zakupu.

Skorzystaj z naszej fachowej wiedzy będącej dorobkiem 32 lat istanienia w branży – zapraszamy do działu kontakt.

Sprzedaż

Preferencyjne warunki, system ratalny dla gabinetów lekarskich, instalacja i uruchomienie sprzętu u klienta – to tylko niektóre argumenty, za którymi przemawia zakup właśnie u nas.

Zawsze rozmawiasz z kompetentną osobą, nie tworzymy sztucznych barier wynikających z procedur będących domeną korporacji. Jesteśmy elastyczni. Można z nami porozmawiać.

Zapoznaj się z naszą ofertą, zapytaj o cenę i uzgodnij pozostałe warunki sprzedaży.

Przegląd

Regularna diagnostyka pozwala zachować urządzenia we właściwej kondycji zmniejszając tym samym ryzyko uszkodzenia ich. Okresowe testy są również warunkiem ważności wielu certyfikatów. Nie musisz się jednak o to martwić! Sami dzwonimy i przypominamy o zbliżającym się terminie przeglądu.

Naprawa

Upływ czasu, ciągła eksploatacja i wypadki losowe sprawiają, że mimo najszczerszych chęci urządzenia psują się. Nie musi to oznaczać ich końca! Oddaj sprzęt w nasze ręce korzystając z serwisu gwarancyjnego lub pogwarancyjnego. Podaruj swojemu urządzeniu drugie życie!

Satysfakcja

Owocna współpraca sprawia, że wiesz do kogo się zwrócić gdy poszukujesz nowych rozwiązań lub gdy trzeba udoskonalić już te istniejące. To dzięki wiedzy i doświadczeniu połączonej z zaangażowaniem uzyskujemy satysfakcję klientów. Możesz na nas liczyć!

Realizacja: winter.robi.to/www